همانگونه که مشاهده می کنید امکانات زیادی به سایت اضافه شده است و علاوه بر آن امکانات سخت افزاری خوبی نیز برای سایت در نظر گرفته شده است. اما بعضاً مشاهده می شود که بعضی از کاربران درخواست امکانات جدید دارند یا نظرات و ایمیل های فراوانی ارسال میگردد. لازم است اینجا عنوان کنیم که سیاست سیستم وبلاگدهی لیمو بلاگ بر اصل افزایش امکانات زیاد نیست بلکه ما اصل را بر ارائه خدمات مستمر و با کیفیت قرار داده ایم. به عنوان مثال امکان آپلود عکس یا ویدئو با توجه به امکانات سخت افزاری موجود امکان چنین کاری برای ما مقدور نیست و قصد نداریم امکانی را برای شما فراهم کرده و بعداً از انجام آن منصرف شویم . نکته ی دیگری که لازم است با شما درمیان بگذاریم این است که ارسال مشکلات در نظرات بپرهیزید با توجه به امکان جدید پیغام خصوصی این مطالب را از این طریق با ما در میان بگذارید. در آخر برای شما آرزوی موفقیت می کنیم و با توجه به اینکه سیستم در ابتدای راه است و استقبال بسیار خوبی در همین مدت کوتاه شده ، تقاضا می کنیم در صورت بروز هر گونه مشکل و یا نظری حتماً با ما مکاتبه نمائید.

مدیریت لیمو بلاگ


موضوعات مرتبط:

برچسب‌ها: ,

تاريخ : سه شنبه 5 ارديبهشت 1391 | 19:21 | نویسنده : مدیر |

یکی دیگر از امکانات جدید لیمو بلاگ ارسال پیغام خصوصی بین کاربران و یا ارسال پیغامی خصوصی به مدیران لیمو بلاگ است. این پیغام در نظرات ثبت نمی شود و به صورت مستقیم برای مدیر وبلاگ ارسال میگردد. امکان پاسخ گویی به پیغام خصوصی وجود دارد و این امکان نیز به پنل شما کاربران عزیز لیمو بلاگ افزوده شده است و هم اکنون قابل استفاده است.

پیوست : هم چنین نمودار های گرافیکی برای نظرسنجی نیز اضافه شد. که امکان مشاهده درصد هر نظر نسبت به سایر نظرات قابل مشاهده است.


موضوعات مرتبط:

برچسب‌ها: پیغام خصوصی , پیغام شخصی,

تاريخ : سه شنبه 5 ارديبهشت 1391 | 19:13 | نویسنده : مدیر |

در راستای افزایش امکانات لیمو بلاگ علاوه بر به روز رسانی ویرایشگر ارسال مطلب امکان ارسال مطلب به آینده نیز افزوده شد. یکی از استفاده های این امکان برای وبلاگ هایی است قصد دارند پستی را در زمانی مشخص ارسال کنند و ممکن است در آن زمان به اینترنت دسترسی نداشته باشند به عنوان مثال تسلیت ایام فاطمیه در 6 اردیبهشت 91 را در پستی روز 5 اردیبهشت ثبت کرده و با تنظیم تاریخ ارسال به آینده آن را در 6 اردیبهشت ارسال کنند. همچننین این روش برای وبلاگ هایی که تعداد پست های زیادی را در یک روز میدهند بسیار مناسب است.

این امکان هم اکنون در پنل فعال و قابل استفاده است.


موضوعات مرتبط:

برچسب‌ها: پست مطلب در آینده , امکانات لیمو بلاگ,

تاريخ : 1391/2/5 | 19:10 | نویسنده : مدیر |

همان گونه که کاربران عزیز لیمو بلاگ مسحضرند در حال افزودن امکانات جدید به لیمو بلاگ هستیم . امکان جعبه پیغام اخیراً به پنل کاربران افزوده شد و کد آن در کلیه ی قالب های پیش فرض لیمو بلاگ قرار داده شد. جعبه پیغام ابزاری است که به بازدیدکنندگان وبلاگ شما این اجازه را میدهد که پیغام های کوتاهی را در سریع ترین زمان ممکن برای مدیر ارسال کنند که این پیغام ها برای بازدیدکنندگان دیگر وبلاگ قابل مشاهده خواهد بود.

سایت های مختلفی قالب های لیمو بلاگ را ارائه میدهند اما ممکن است این کد درون قالب ها نباشد کسانی که از سایت های دیگر قالب می گیرند کافی است کد زیر را در جایی مناسب از ویرایش قالب وبلاگ خود قرار دهند تا این امکان برای آنها نیز فعال شود.

 

 

 

 

شما می توانید در کد فوق رنگ پس زمینه جعبه پیغام و همچنین ارتفاع آنرا تغییر دهید. با تغییر background-color:#؟؟؟؟؟؟ و height:؟px به ترتیب رنگ پس زمینه و ارتفاع جعبه پیغام قابل تغییر است


موضوعات مرتبط:

برچسب‌ها: جعبه پیغام , پیغام گیر,

تاريخ : سه شنبه 5 ارديبهشت 1391 | 18:56 | نویسنده : مدیر |
.: Weblog Themes By RoozGozar.com :.